Filozofie


Poslání

Pokračování v díle našich předků

Kamienna Góra byla po staletí vnímána jako silné centrum tkalcovského řemesla a následně rozvinutého textilního průmyslu. V touze navázat na bohatou historii našich předků se snažíme kultivovat a rozvíjet naše tradice. Naším posláním je produkce přírodních látek a konfekčních výrobků a propagování trendu být ECO:

Vize

Přední pozice na trhu

Jsme pokračovateli činnosti Polského lnu. Naše společnost se těší rostoucímu uznání mezi našimi polskými a zahraničními obchodními partnery. Jsme si ale vědomi, že jen neustálý technologický a personální rozvoj nám umožní rozvíjet trend být ECO s využitím přírodních látek. Nebojíme se výzev a klademe si vysoké cíle. Díky tomu směřujeme k dokonalosti a dosažení přední pozice na globálním trhu.

Cíl

Neustálý rozvoj

Naším cílem je neustálý rozvoj společnosti. Pouze tak budeme schopni pokaždé vyhovět mnohým výzvám a očekáváním našich obchodních partnerů. Náš rozvoj stanoví interní koncepce CSR - Corporate Social Responsibility. Zohledňuje sociální zájmy, ochranu životního prostředí a vztahy se všemi zaujatými skupinami.

Poznejte naše nejsilnější přednosti


Zcela přírodní

Lněné látky jsou považovány za zcela přírodní, obnovitelnou a biorozložitelnou surovinu. Využitím nejen lněných, ale i jiných přírodních látek ve své společnosti, se podílíte na ochraně životního prostředí. To vše díky redukci množství nerozložitelných, obnošených konfekčních výrobků ušitých z umělého materiálu.

Jsme POLSKÝ výrobce

Naše sídlo najdete v Kamienné Góře. Právě zde produkujeme přírodní látky, které se už po mnoho let dostávají k našim obchodním partnerům po celém světě. Jsme pyšní na náš původ, protože naše lokalita má bohatou tradici tkalcovského řemesla a textilního průmyslu. Jsme také pokračovateli tradice Polského lnu.

Spojujeme tradici a modernost

Kamienna Góra byla odjakživa důležitým centrem textilního průmyslu v Polsku s nesmírně bohatou historií. V naší činnosti spojujeme bohaté tradice a modernost. Inovativní metody barvení, zdobení, zušlechťování nám umožňují vyhovět zvyšujícím se požadavkům našich obchodních partnerů a to vše s úctou k hodnotám a tradici našich předků.

Vždy jsme na TOPU

Přírodní látky, jako je len nebo bavlna, nikdy nevyjdou z módy. Len je přírodní látka, jejíž vlastnosti byly doceněny už ve starověku. V současnosti se, společně s rostoucím trendem být ECO a stylem handmade, opět stává u návrhářů nesmírně ceněným materiálem. Určení lněné látky je tak neomezené, jako tvorba návrhářů.

Odolné při používání

Přírodní vlákna jsou nesmírně odolná proti četným odřením a roztahování v průběhu každodenního používání. Kromě toho začínají být lněné látky po každém praní, mandlování, žehlení ještě odolnější a navíc získávají vizuální kvality. Ne bez důvodu se říká, že si lněné výrobky kupujeme na dlouhá léta.

Příznivé pro zdraví

Přírodní látky oceňují především lidé bojující s alergií. Antistatické a antibakteriální vlastnosti umožňují vyhnout se přitahování prachu a rozvoji roztočů. Přírodní látky se doporučují také chronicky nemocným - působí jako prevence proleženin a podporují regeneraci organismu.

Prohlédněte si certifikáty


Polish Linen - Výrobce přírodních látek
Specializujeme se na výrobu látek a výrobků přírodního původu. Spojujeme dlouholeté zkušenosti s moderním technologickým zázemím a pokračujeme přitom v tradici našich předků.
Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polsko
Okresní soud pro Wrocław Fabryczna ve Vratislavi, IX. hospodářský odbor Národního soudního rejstříku, základní kapitál: 143 500,00 PLN
IČ (REGON): 017323023, DIČ (NIP): 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © 2021 Świat Lnu Sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena.