Skip to main content

Přírodní dětské látky


Přírodní a bezpečné látky pro nejmladší

Ve světě lnu přisuzujeme obří význam tvorbě látek s ohledem na zdraví a bezpečnost našich nejmenších zlatíček. Můžeme vás ujistit, že naše přírodní látky typu len, bavlna a bambus na 100 % plní svou roli. Jejich přirozené antialergenní a antistatické vlastnosti se podílejí na správném rozvoji dítěte během každé etapy jeho růstu.

Tvořte konfekční výrobky s ohledem na ty nejmenší

Naše přírodní látky si vedou dokonale při tvorbě dětské konfekce. Ze lněných, bavlněných a bambusových látek naši dlouholetí obchodní partneři vyrábějí např. dětské povlečení a povlečení do dětských postýlek, dětské oděvy, dečky, zavinovačky, ručník, bryndáčky, opakovaně použitelné pleny apod. Nečekejte a seznamte se s naší nabídkou.

Výroba žakárových látek

Vyrábíme žakárové látky, listovkovou vazbu, křížové keprové vazby s různým surovinovým složením na přání zákazníka. Výrobky disponují certifikáty Oeko-Tex ve třídě I – požadovanou pro výrobky pro děti. Veškerá výroba sídlí v Polsku. Máte svůj grafický návrh? Rádi ho pro vás zrealizujeme.

Zjistěte více o přírodních dětských látkách od Polish Linen

Kontaktujte naše specialisty v oblasti dětských látek.
Dorota Jarmołowicz
Specialista na exportPřehled barev
*Barvy vzorků představených na této stránce jsou pouze ilustrativní, mohou se odlišovat od skutečných s ohledem na nastavení monitoru a proces fotografování.

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátu Oeko-Tex Standard 100 potvrzujícího bezpečnost látek pro zdraví a životní prostředí.

Č. certifikátu IW 00224 IW, platnost do 31.08.2024.
Jsme držiteli certifikátu od Státního hygienického ústavu pro bavlněné látky s určením na multifunkční, preventivní, ochranné roušky do roku 2023.

Č. certifikátu B-BŻ-6071-0090/20/C, platnost do 5. 4 2023.

Certifikát se týká vybraných látek v naší nabídce.

Zeptejte se na certifikát BOZP pro vybranou dětskou látku našeho zástupce.